Avdelningsstyrelsen


Avdelningsstyrelsen 2018



Senast uppdaterad 2019-04-09

Ordförande


Peter Östergren

Pappers expedition. Dagtid


Lokaltel    54552

Mobil        070-5456654


peter.ostergren@storaenso.com







Kassör


Bertil Ramström

Sodapanna. Skift E



Mobil         073-0245517


bertil.ramstrom@storaenso.com








Avdelningens försäkringsansvarige


Fredrik Skålberg

KM 8. Skift D



Mobil         073-9862825


fredrik.skalberg@storaenso.com










Sekreterare


Stefan Andersson

Underhåll. Dagtid



Mobil         072-2406711


stefan.a.andersson@storaenso.com


HSO





Studieorganisatör


Jan-Ove Rahm

Renseri. Skift E



Mobil         070-6781882


jo07067818825@comhem.se






Vice ordförande och vice sekreterare


Henrik Qvarnlöf

Balmassan. Skift A



Mobil         073-0932569


henrik.qvarnlof@storaenso.com












Ledamot


Mats-Ola Persson

Underhåll. Dagtid


     

Mobil          076-1498473


mats-ola.persson@storaenso.com


HSO







Ersättare


Kenneth Askstrand

Renseri. Skift E



Mobil         073-0399977


kenneth.askstrand@storaenso.com







Ersättare


Kristian Karlsson

Renseri/CTMP. Skift A



Mobil         076-2336601



kristian.f.karlsson@storaenso.com





Vice kassör/Ersättare


Johan Ramström

Renseri/MKV. Skift E



Mobil         070-3300160


johan.ramstrom@storaenso.com









Samordnande HSO


Johan Martinsson

Dagtid



Mobil         070-6252805


johan.martinsson@storaenso.com







Carina Larsson

Pappers expedition. Dagtid


Lokaltel    54152

Tel            054-517081

Mobil         073-3346610


Kansli@pappersavd36.se







Har du några funderingar om sidan eller andra frågor,

ventilera gärna i våran gästbok. Eller om du vill skicka

en personlig fråga till Pappers Avdelning 36,

klicka på Kontakt längst upp till höger på menyn.

Pappers avdelning 36 finns nu även på Facebook,

Klicka på knappen "Like" för att bli medlem.

Klicka på länken till vänster om du har problem att läsa PDF-Filer

Sidan uppdaterad 2019-04-18  kl 11:16