Avdelningsstyrelsen

 

Avdelningsstyrelsen 2018

 

 

Senast uppdaterad 2018-05-28

Ordförande

 

Peter Östergren

Pappers expedition. Dagtid

 

Lokaltel 54552

Mobil 070-5456654

 

peter.ostergren@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

Vice Ordförande/Kassör

 

Bertil Ramström

Sodapanna. Skift E

 

Lokaltel 54999

Mobil 073-0245517

 

bertil.ramstrom@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

 

Vice Kassör

 

Fredrik Skålberg

KM 8. Skift D

 

Lokaltel 52533

Mobil 073-9862825

 

fredrik.skalberg@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekreterare

 

Stefan Andersson

Underhåll. Dagtid

 

Lokaltel 73577

Mobil 070-5273822

 

stefan.a.andersson@storaenso.com

 

HSO

 

 

 

 

Studieorganisatör

 

Jan-Ove Rahm

Renseri. Skift E

 

Lokaltel 52843

Mobil 070-6781882

 

0706781882@comhem.se

 

 

 

 

 

Vice sekreterare

 

Henrik Qvarnlöf

Balmassan. Skift A

 

Lokaltel 54337

Mobil 070-8260519

 

henrik.qvarnlof@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ledamot

 

Mats-Ola Persson

Underhåll. Dagtid

 

Lokaltel 73599

Mobil 076-1498473

 

mats-ola.persson@storaenso.com

 

HSO

 

 

 

 

 

 

Ersättare

 

Kenneth Askstrand

Renseri. Skift E

 

Lokaltel 52843

Mobil 073-0399977

 

kenneth.askstrand@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

Ersättare

 

Kristian Karlsson

Renseri/CTMP. Skift A

 

Lokaltel 54342

Mobil 076-2336601

 

 

kristian.f.karlsson@storaenso.com

 

 

 

 

Ersättare

 

Johan Ramström

Renseri/MKV. Skift E

 

Lokaltel 52843

Mobil 070-3300160

 

johan.ramstrom@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Samordnande HSO

 

Johan Martinsson

Dagtid

 

Lokaltel 73805

Mobil 070-6252805

 

johan.martinsson@storaenso.com

 

 

 

 

 

 

Carina Larsson

Pappers expedition. Dagtid

 

Lokaltel 54152

Tel 054-517081

Mobil 070-6986047

 

Kansli@pappersavd36.se

 

 

 

 

 

 

Har du några funderingar om sidan eller andra frågor,

ventilera gärna i våran gästbok. Eller om du vill skicka

en personlig fråga till Pappers Avdelning 36,

klicka på Kontakt längst upp till höger på menyn.

Pappers avdelning 36 finns nu även på Facebook,

Klicka på knappen "Like" för att bli medlem.

Klicka på länken till vänster om du har problem att läsa PDF-Filer

Sidan uppdaterad 2018-12-14 kl 09:21